Paylaşım Hard RP'ye Uygun Mekanik Jobu

• Konuyu Başlatan exdf
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 744

exdf

????????????
D-Mod

İtibar Puanı: 56

2 Kas 2020
40
56
18
Discord
ExDF#8035
Merhaba bu scripti bilenleriniz illaki vardır fakat bazı özellikleri çalışmıyordu.
Çalışmayan kısımlarını fixledim ve bildirimlerini mythic notify'e uyarladım/çevirdim + olarak türkçeleştirdim. Çalışmayan bir yanının kaldığını düşünmüyorum fakat eğer test edipte bulursanız geri dönüş sağlamayı unutmayın fixleyelim :)

-Script Özellikleri-
2 adet satın alınabilir mekanik dükkanı bulunmakta , oyuncular bu dükkanları belirlenen para miktarından satın alabilir. Bir oyuncu birden fazla mekanik shopu satın alamaz . İçerisinde kasa sistemi mevcut kasaya para ekleyip , alabilirsiniz.Mekanik sahibi dükkanına kendisi çalışan alabilir ve job_grade'ini düzenleyebilir. F6 mekanik menüsü bulunuyor . NPC görevleri var , tamir kiti ile birlikte npc görevi yapabilirsiniz(yolda kalmış arızalı bir arabayı mapde işaretliyor onu tamir ediyorsunuz ve para kazanıyorsunuz)
İtemli parça/malze sistemi bulunuyor.
İçerisinde depo mevcuttur; mekanik çalışanları malzeme alıp/ekleyebilir.
Kapı, motor kapağı , bagaj gibi ögeleri craftlayabiliyorsunuz.(aklıma gelmeyen bir kaç özellik daha var :D inceleyip bulabilirsiniz o özellikleride)
İndirme linki :
Lütfen, içeriği görmek için Giriş yap veya Kayıt ol

VT linki :

Videolar :

Son düzenleme:
İfadeler: shaw ve SnapDragon

LeekowS

Moderatör

İtibar Puanı: 108

28 Eki 2020
86
108
33
Discord
LeekowS#0001
Elinize sağlık, güzel bir harita tasarımı ile bu scripte uygun ortam oluşturabilir. Güzel paylaşım : )

İfadeler: exdf

VindicatioNhf

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 1

2 Ocak 2021
5
1
3
Yanlış anlama hocam fixledim dediğin için soruyorum da Iki trigger eksik bunda da. Aracın healt çekmiyor, database işlemiyor. Owned çekmiyor. Sen de videoda o kısımları çekmemişsin zaten çalışmadığı için. Sonradan görüp kullanacaklar için söyleyeyim scriptin neredeyse en önemli kısmı maalesef yok.

exdf

????????????
D-Mod

İtibar Puanı: 56

2 Kas 2020
40
56
18
Discord
ExDF#8035
Estağfurullah bunda yanlış anlaşılacak bir şey yok , ben bilinen ve belirtilen bir kaç sorununu fixledim fakat konudada belirttiğim gibi tüm özelliklerini test etmedim ve test eden kişiler sorunlarla karşılaşıyorlarsa belirtsinler hatalarını giderelim yazdım. Bu sorunlara bakacağım finallerim bittiğinde . Fixleyip konuyu düzenlerim tekrardan teşekkürler bu hatayı belirttiğin için.

• İpucu

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar