Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stuffuny

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 0

19 Kas 2020
2
0
1
Kişiler ile konuştum. İade gelmesini bekliyorum, iade olma konusunda. Konu kapatılıcaktır.

Son düzenleme:

deHost

Firma Yetkilisi

İtibar Puanı: 8

9 Kas 2020
22
8
3
Merhaba,

Bir çok forumda'da konu açtığınız üzere konuşuyorum.
Cihazınız'dan "DDoS Saldırısı" çıkacağınızı belirttiğiniz üzere internet erişimi kesildi sonrasında hattınız limitlenerek internete tekrar çıkışınız sağlandı.
Ek olaraktan T.C. olayına değinirsek; "Avukatlık bir durum olursa sistemde T.C. numaranız var biliyorsunuz değil mi? Avukat araştırma süreci olmaz" denildi.

İyi çalışmalar dileriz.
Saygılarımızla.
Lütfen, içeriği görmek için Giriş yap veya Kayıt ol

0-(850) 305-4519

Son düzenleme:

TURK

Administrator

İtibar Puanı: 111

28 Eki 2020
76
111
33
Discord
TURK#6185
Anladığım kadarı ile aldığınız hizmette çok fazla kesinti ve aksaklık yaşıyorsunuz sonrasında da sunucudan saldırı çıkışı yapacağınızı dile getiriyorsunuz firma da sunucunuzu kapatıyor.

TURK

Administrator

28 Eki 2020
76
111
33
Discord
TURK#6185
Arkadaşlar bilmem farkında mısınız da burayı farklı yerler ile karıştırmayın burada herkes kurallara uymak zorundadır.
Üçüncü şahısların fikrini düşüncesini ya da görüşünü kimse sormuyor burada bırakayım ben sabaha kadar tartışın nasıl istersiniz ?
Konu ile alakasız yorumlar kaldırılmıştır lütfen şikayetçi kişi ve şikayetçi olduğu kişi konuya müdahale ederse sevinirim aksi taktirde yapılması gerekeni yapmak durumunda kalacağım teşekkürler.

952

TURK

Administrator

28 Eki 2020
76
111
33
Discord
TURK#6185
Beni hangi sunucunun yetkilisi olduğun ilgilendirmez beni konuyu açan kişi ve şikayetçi olduğu kişi ilgilendirir. Buradaki kategorinin amacı budur zaten konuyu açan kişi gelsin gerekli açıklamayı yapsın taraf tuttuğumu düşünüyorsan beni yeni tanımışsın demektir daha fazla konuyu kirletme yapmayınız anlayışınız için teşekkür ederim.

Stuffuny Stuffuny Yukarıdaki mesajımı teyit etmek için en kısa sürede açıklama yapınız.

İfadeler: AtaEge ve d1ablo

seMm

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 18

2 Kas 2020
32
18
8
Merhabalar. Olay sunucumun Discord'unda gerçekleştiği için söz hakkı sahibiyimdir diye düşünüyorum. Konuyu açan şahıs deHost'un yetkilisine özel mesajdan bizzat DDOS saldırısı yapacağını beyan etti, şansımıza yetkili arkadaş yayındaydı, o kadar insan gözümüzle gördük yazdıklarını. Ardından sizde barınan bütün sunuculara saldıracağım, hiçbiri ayakta duramayacak gibisinden beyanlarda bulundu ve 5 dakika bile geçmeden Kafa RP Discord'una kayıt olmaya geldi. Kayıt'taki yetkili arkadaşlara durumu bildirip, kaydını almamalarını söyledim. Ardından hep beraber Kayıt Odası'na geçip, şahısla konuştuk. Arkadaş videoda belirli kısımları almış ama kendisi bu güne kadar hangi sunuculara neler yaptığını kendi ağzıyla beyan etti. İşine gelmediği için tabii o kısımları videoda bulundurmamış. Küfür edince de banlandı. Olayda şahit açısından 3. şahıslar da bulunmakta. Çok ısrar ederse arkadaş, o şahısları da konuya tabii edebiliriz. deHost hakkında herkes istediğini düşünebilir, firmanın kalitesi tartışılabilir, bu gayet normal bir şeydir fakat kimse dolandırmayla ya da durduk yere hizmet kesmeyle şikayet edemez. Arkadaşın hizmetinin sınırlandırılmasının sebebi sağa sola saldırması, yasal olmayan işlemler yapmaya kalkmasıyla alakalıdır. Umarım sözlerim gayet anlaşılmıştır. Bu olaydan sonra zaten Discord'umuza gelip saçma sapan spam, küfür, hile gibi aktivitelerde bulunmaya kalkanların sayısı çok fazla oldu. Gerekirse biz de ekip olarak konuya dahil olabiliriz. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim...

Stuffuny

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 0

19 Kas 2020
2
0
1
Anladığım kadarı ile aldığınız hizmette çok fazla kesinti ve aksaklık yaşıyorsunuz" evet buraya kadar doğru ancak biz harhangi bir saldırı yapacağımızı söylemedik. Biz ne zaman sorun yaşasak para isteyerek sorunları çözmeye çalıştılar.

deHost

Firma Yetkilisi

İtibar Puanı: 8

9 Kas 2020
22
8
3
Merhaba,

Sayın Stuffuny Stuffuny . Sizlere zaten hat kullanımınızın eski paket kaynaklı olduğunu belirttik. Sizler paketle ilgisi yok diyerek haftalar sonra paketi değiştirdiniz.
75/350 Mbit arasında anlık giden hattınız bu pakette maksimum 25 mbit oldu.
Biz sizleri hiçbir zaman "alacaksınız! almalısınız!" diye zorlamadık, ekibiniz ve siz karar verip seçtiniz.
Biz sizlere paket kaynaklı olduğunu zaten iletmiştik. Yeri geldi birçok müşterimizi aylarca ücretsiz de kullandırttık müşterimizni oyuncuları mağdur olmasın diye, yeri geldi aylarca ücret almadık. Çok şükür biz ne 200/500 ne de 3500 liranın hesabını yapan bir firma olmadık bu zamana dek. Fakat sizlere bu kadar destek çıkmışken "Diğer ay hat sponsorunuz biz olacağız siz sadece sunucuyu ödeyin" gibi cümleler dahi kurmuşken, Ryzen 9 3900X'den ücretsiz olarak i9 10850K sisteme geçirmişken sizlerin bu tavrınızı anlamış olmadık da anlayamadık da maalesef. Fakat konunun daha fazla uzamaması adına, firmamızı bu tür çirkin şeylerle daha fazla muhatap etmemek için; her zaman dediğimiz gibi, "Müşterimiz haklıdır" diyoruz.

TURK

Administrator

28 Eki 2020
76
111
33
Discord
TURK#6185
Konu sahibi isteği üzerine konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • İpucu

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar