Sunumuzda kaliteli rol yapacak illegal ekipler arıyoruz.

DeimosLish

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 8

14 Ağustos 2021
17
8
3
Sunucumuzda illegal alanda pek çok yeniliğe öncelik yaptığımız gibi, illegal sistemleri geliştirmek her zaman öncelikli hedefimizdir. Yapacağınız illegalden keyif almanız adına scriptlerle rollerinizi gerçeğe en yakın hale getirmeye çalıştık.
Çetelerin rollerini kaliteli hale getirecek türden bazı özellikler;

Craft Sistemi

Sunucumuzda silahların, molotofların ve bıçakların üretimi “craft sistemi” ile gerçekleşmektedir. Elde ettiğiniz güç doğrultusunda bu silah gücünü elinize alabilir, birçok farklı role de bunun sayesinde girebilirsiniz.
Üretim sisteminin siz oyuncular tarafından yapılan dönüş doğrultusunda şekillendirildiği ve silah üretimini bile yaparken boş durmayacağınız, her adımında eğleneceğiniz bir hale getirdik.

Daha üst seviye otomatik silahları elde etmek için, yapmış olduğunuz büyük soygunlardan elde ettiğiniz eşyalar ile rol içerisinde iletişime geçebileceğiniz gun dealer sistemiyle rol içerisinde üst seviye silahlar alabilirsiniz. Bu sayede üst seviye silahlar için rolde geçireceğiniz zamanları farmlamak için harcamamış olup, rollerde daha aktif olabilirsiniz.Ekli dosyayı görüntüle 997

Sunucumuzda mevcut "OG" sistemiyle, SouthSide içerisinde yaşayan çetelere ve SouthSide dışı illegal rol yapan çetelere (The Lost MC & Angels Of Death & Marabunta Grande) zaman zaman zorlu görevler verip, bunun karşılığında tüm role girdiği ekipleri ödüllendiren bir sistemdir. Bunların dışında gang'lerin zor durumda oldukları zaman farklı roller paslanıp, teçhizat yardımında bulunuyor. OG'de tıpkı gangler gibi polis karşıtı olduğu için, zaman zaman ss içerisindeki polislere karşı görevlerde sunmaktadır.

İllegal Madde Üretimi
Lütfen, içeriği görmek için Giriş yap veya Kayıt ol

Sunucumuzda şehrin belirli kısımlarında iki adet illegal tarla bulunmaktadır. Bu tarlalarda illegal madde üretimi yapılabilmektedir. Tarla içerisinde madde üretimi adına gerekli kısımları görebilir, üretiminizi de buna yönelik yapabilirsiniz.
Ürettiğiniz maddeleri kullanmanız halinde belirli bir süre ile kısıtlanmış zaman içerisinde, normal bir insana kıyasla daha hızlı koşabildiğinizi fark edeceksiniz. Rol içerisinde tarlaların sahipleri ile karşılaşabilir, talepleri doğrultusunda bir haraç ödemeniz gerekebilir. Yeterli güce ulaştığınızda ise tarlaların yeni sahibi olabilmek adına var olan sahibine savaş ilan edebilirsiniz. Geriye kalan her şey yapacağınız rollere ve hayal gücünüze kalmış.
Bu tarlada üretilen otları, yenilenmiş ve çeşitli köşelere düzenli olarak yerleştirilmiş halde köşetut sistemiyle satabilirsiniz. Bu sistem illegal yapan sivillere çetelerden daha az ücret sağlamaktadır.


Saat Satma Sistemi

Soygunlarda elde ettiğiniz ziynet eşyalarını (rolex – küpe – kolye – yüzük) satabilmenize yarayan sistemdir. Belirli bir konumdan alacağınız görevler doğrultusunda elinizde bulunan ziynet eşyalarını satabilmektesiniz.
Her yeni konum South-Side içerisinde bulunan farklı yerlere yönlendirmektedir. Belirtilen konumlarda bulunan NPC’lere elinizde bulunan eşyayı belirli bir ücret karşılığında satabilmektesiniz. Görevi alırken belirttiğiniz miktar kadarıyla satış yapabilir, belirttiğiniz miktara ulaştığınızda ise satışı sonlandırırsınız.
Bu satış işlemi esnasında polis ile karşı karşıya kalmasanız da South-Side içerisinde satış yapmak zorunda olmanızdan dolayı orada yaşantılarını sürdüren çeteler ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.


Yarış Sistemi

Sunucumuzda developerlarımız tarafından tasarlanmış bir yarış scripti bulunmaktadır ve tüm oyunculara açıktır. Scripti kullanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;
Yarış komutları için
Lütfen, içeriği görmek için Giriş yap veya Kayıt ol
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ev Soygunu

Belirli bir bölge ile sınırlandırılmış yerlerde bulunan evlere daha öncesinde satın aldığınız maymuncuk yardımı ile giriş yapabilmektesiniz. Eve giriş yaptığınızda belirli bir yüzdelik ile polise ihbar gitmeme şansı bulunuyor lâkin hepsi bu kadarıyla sınırlı değil. Evde çıkaracağınız ses ile doğru orantılı olarak polise ihbar gitme olasılığı da vardır. Evin çeşitli bölümlerini arayabilme imkanınız bulunduğu gibi aradığınız yerden de ziynet eşyaları, bununla beraber de craft sisteminde kullanabileceğiniz malzemeleri bulma ihtimaliniz yüksektir.
Blackmarket
Belirli bir konum üzerinde bulunan blackmarkette illegal eylemlerinizde kullanabileceğiniz (sahte plaka – maymuncuk vb.) eşyaları döviz üzerinden satın alabilirsiniz. Buradan satın alacağınız her eşya ayrı bir özelliğe sahip olduğundan farklı illegal işlerinizde kullanabileceksiniz.
Araç Parçalama


Sokaklarda bulduğunuz veya çaldığınız NPC araçlarını hurdalıkta parçalayabilir, parçaladığınız araçlardan da teyp–jant–akü vb. gibi parçalar edinebilirsiniz. Bu parçaları illegal mekaniğe satmanız durumunda ise cüzi bir miktar para kazanabilirsiniz. Çaldığınız aracı parçalamaya başladığınızda bir zaman sonra polise ihbar gidecek ve ekipler de gelen ihbara yönelecektir. Gelecek olan ekiplerden kaçış rotasyonunuz tamamen size kalmış durumda. Bunlardan farklı olarak sunucumuzda illegal mekanik mesleği de bulunmakta. İllegal mekaniğin yapabildiği özellikler ise normal fiyatının neredeyse yarı fiyatına aracın kilometresini düşürebiliyor. Eğer bir oyuncunun aracını çalmışsanız ve bu araçtan da para kazanmak istiyorsanız illegal mekanikler size bunu mümkün kılıyor ve çalınan aracı illegal mekaniğe ulaştırmanız dahilinde bu aracın fiyatının belirli bir yüzdesini kazanabiliyorsunuz.

Araç Hırsızlığı
Haritada belirtilen konuma gittiğinizde karşılaştığınız mekanla etkileşime geçmeniz halinde araç kaçırma görevini başlatmış olacaksınız. Görev de size rastgele bir araç verecek, bunu da GPS’iniz üzerinde işaretlenen konuma ulaştırmanız istenecek. Elbette ki bu işte de görevi aldığınızda polislere ihbar gidecek ve görevlendirilen ekip gelen ihbara intikal edecektir. Peşinize takılan ekipten kurtulup teslim etme noktasına geldiğinizde görevinizin karşılığı olarak bir miktar para ödülü alacak ve görevinizi sonlandırmış olacaksınız.

Lütfen, içeriği görmek için Giriş yap veya Kayıt ol
 

DeimosLish

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 8

14 Ağustos 2021
17
8
3
Herkesi bekliyoruz sunucumuza, giripte çıkmak istemeyeceğiniz türden..
 

DeimosLish

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 8

14 Ağustos 2021
17
8
3
Konu günceldir.. auraroleplay.com
 

DeimosLish

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 8

14 Ağustos 2021
17
8
3
böyle bir rp sunucusu var mı be ?
 

DeimosLish

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 8

14 Ağustos 2021
17
8
3
AuraRoleplay.com | 28 aydır sizlerle | Eşsiz scriptler | 7/24 ilgili yönetim
 

Foxie

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 0

8 Eylül 2021
2
0
1
Konu günceldir, iletişim için discord Foxie#0101
 

blurinn

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 0

8 Eylül 2021
2
0
1
Yaklaşık 3 aydır oynuyorum ve oldukça beğendiğim bir server hem script açısından hem yönetim açısından gelişmiş bir sunucu.
 

kanizares01

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 0

8 Eylül 2021
2
0
1
8 aydır rol yapıyorum, bana illegali sevdiren sunucudur kendileri
 

galbes

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 0

8 Eylül 2021
2
0
1
diğer scriptlerin yanında iddaa ayrı bir şey
 

BraveLancaster

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 0

8 Eylül 2021
2
0
1
İllegal scriptleri çok kaliteli ve rahat rol zevkinizi arttırabilecek seviyede farm yapsanız bile gayet iyi roller çıkarabiliyorsunuz ortaya.
 

Blues

FS Kullanıcı

İtibar Puanı: 0

14 Eylül 2021
2
0
1
Konu günceldir.
 

  • İpucu

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar